Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vegatesty/domains/lalimed.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Na czym polega Test Dirp-Scan oraz Vega-Test? Biorezonans

Biorezonans to metoda diagnostyczno-terapeutyczna znajdująca zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej. W ramach tej procedury wykonuje się różne testy pozwalające na kompleksową ocenę stanu organizmu i wykrycie przyczyn dolegliwości. Zaliczamy do nich test Dirp-scan oraz Vega-Test. Przekonaj się, na czym polegają i jakie są wskazania do ich przeprowadzenia.

Test Dirp-Scan, czyli skanowanie ciała

Test Dirp-Scan to jedna z podstawowych metod biorezonansu. Polega na skanowaniu całego ciała w celu zidentyfikowania różnych ognisk zakaźnych bakterii, wirusów, grzybów, pierwotniaków, pasożytów itd. Podczas testu skanowane są różne częstotliwości w organizmie człowieka w celu wykrycia patogenów i ich toksyn. W ten sposób można bardzo szybko i skutecznie stwierdzić, czy ciało narażone jest na działanie szkodliwych drobnoustrojów, ustalając tym samym przyczynę ewentualnych dolegliwości zdrowotnych.

Test Dirp-Scan przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które skarżą się na często występujące bóle brzucha, głowy oraz inne dolegliwości wynikające z obecności w organizmie patogenów. Badanie jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla pacjenta. Na podstawie jego wyników można wdrożyć skuteczną terapię.

Vega-Test, czyli test obciążeń organizmu

Vega-Test – test obciążeń organizmu to metoda pozwalająca na ogólną ocenę stanu zdrowia oraz kondycji wszystkich narządów i układów w organizmie człowieka (w tym układu immunologicznego). Dzięki temu możliwe jest poznanie przyczyny nieprawidłowości i wskazanie jej umiejscowienia w organizmie.

Vega-Test pozwala określić stan układu odpornościowego (alergia, podatność na infekcje itd.), przyczyny konkretnych schorzeń (np. nadciśnienie, choroby tarczycy), nietolerancje pokarmowe czy niedobory składników odżywczych. W ten sposób bada się też obciążenie mikrobiologiczne (bakterie, wirusy, grzyby), pasożytami czy metalami ciężkimi.