Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vegatesty/domains/lalimed.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
NASI NATUROPACI |

NATUROPACI Z LALIMED LUBLIN – NASI SPECJALIŚCi

W Centrum Terapii Naturalnych Lalimed pracuje zespół kwalifikowanych i doświadczonych naturopatów, którzy służą Państwu swoją wiedzą w zakresie naturalnych terapii zdrowotnych. Wszyscy nasi naturopaci przeszli odpowiednie kształcenie w dziedzinie naturoterapii i zdali państwowe egzaminy niezbędne do uzyskania zawodu naturopaty, tym samym uzyskali dyplomy mistrzów naturopatii, które są uznawane nie tylo w Polsce ale także w całej Unii Europejskiej.

W celu ciągłego podnoszenia jakości naszych usług i skuteczności naszych terapii nieustannie dokształcamy się i uczestniczymy w konferencjach naukowych prowadzonych przez światowej sławy lekarzy i natoroterapeutów. Naturopaci pracujący w naszym centrum uczyli się diagnostyki biorezonansowej od lekarzy rosyjskich i ukraińskich, którzy na codzień stosują metodę biorezonansu w swojej pracy w szpitalach, klinikach i przychodniach w Rosji i na Ukrainie, gdzie diagnostyka biorezonansowa jest uznawana oprócz diagnostyki laboratoryjnej.

Parantapa

Piotr Łakomy

Dyplomowany Mistrz Naturopata

Piotr Łakomy – dyplomowany Mistrz Naturopatii, akupunkturzysta i diagnosta metodą biorezonansu. Absolwent Szkoły Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej „TOMO” w Gdańsku, przechodził praktyki szpitalne z zakresu medycyny chińskiej i akupunktury w Chinach, zielarz, certyfikowany elektopunkturzysta metodą Volla i Vega-test.

IMG-20240509-WA0003-copy

Elżbieta Antczak

Dyplomowany Mistrz Naturopata

Elżbieta Antczak – dyplomowany Mistrz Naturopatii, magister Biologii, absolwentka Wydziału
Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, certyfikowany
elektropunkturzysta metodą Volla i Vega-test.

Gosia

Małgorzata Antczak-Kozieł

Dyplomowany Naturopata

Małgorzata Antczak – Kozieł – dyplomowany Naturopata, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowkiej w Lublinie, kierownik Działu Terapii w Centrum Terapii Naturalnych Lalimed, specjalistka w zakresie nietolerancji pokarmowych i analizy pierwiastkowej włosa, certyfikowany elektropukturzysta metodą Vega-test.

Zdj-Tomek-e3acf822-1211-183744-7d5e8b78-1215-135643

Tomasz Wójtowicz

Dyplomowany Naturopata

Tomasz Wójtowicz – dyplomowany Naturopata. Pracownik Działu Terapii w Centrum Terapii Naturalnych, specjalista w zakresie diagnostyki oraz interpretacji analizy kwantowej składu ciała, certyfikowany specjalista w zakresie obsługi urządzeń biorezonansowych typu BICOM i analizy danych informacyjnych.

zdj-Kuba-18930aee-1211-200543-b1faf8a7-1215-140416

Jakub Bogdał

Jakub Bogdał – uzyskał dyplom w zawodzie naturopaty, jest również dyplomowanym masażystą spa i wellness z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Instytucie Dr. Ireny Eris.
Oprócz technicznych umiejętności daje ci poczucie bezpieczeństwa, komfortu
i dobrego samopoczucia
Jest osobą empatyczną, ciepłą i potrafi zaopiekować się pacjentem.

Posiada doświadczenie w zakresie:

– Masażu klasycznego
– Limfatycznego
– Ciepłymi kamieniami
– Bańką chińską
– Powięziowego
– Tkanek głębokich
– Terapii punktów spustowych
– Relaksacyjnych i pielęgnacyjnych
– Ajurwedyjskich i orientalnych

Na masaże umawiamy się indywidualnie pod tel.
Jakub Bogdal – 720 744 803