Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vegatesty/domains/lalimed.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
NASI NATUROPACI |

NATUROPACI Z LALIMED LUBLIN – NASI SPECJALIŚCi

W Centrum Terapii Naturalnych Lalimed pracuje zespół kwalifikowanych i doświadczonych naturopatów, którzy służą Państwu swoją wiedzą w zakresie naturalnych terapii zdrowotnych. Wszyscy nasi naturopaci przeszli odpowiednie kształcenie w dziedzinie naturoterapii i zdali państwowe egzaminy niezbędne do uzyskania zawodu naturopaty, tym samym uzyskali dyplomy mistrzów naturopatii, które są uznawane nie tylo w Polsce ale także w całej Unii Europejskiej.

W celu ciągłego podnoszenia jakości naszych usług i skuteczności naszych terapii nieustannie dokształcamy się i uczestniczymy w konferencjach naukowych prowadzonych przez światowej sławy lekarzy i natoroterapeutów. Naturopaci pracujący w naszym centrum uczyli się diagnostyki biorezonansowej od lekarzy rosyjskich i ukraińskich, którzy na codzień stosują metodę biorezonansu w swojej pracy w szpitalach, klinikach i przychodniach w Rosji i na Ukrainie, gdzie diagnostyka biorezonansowa jest uznawana oprócz diagnostyki laboratoryjnej.

Parantapa

Piotr Łakomy

Dyplomowany Mistrz Naturopata

Piotr Łakomy – dyplomowany Mistrz Naturopatii, akupunkturzysta i diagnosta metodą biorezonansu. Absolwent Szkoły Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej „TOMO” w Gdańsku, przechodził praktyki szpitalne z zakresu medycyny chińskiej i akupunktury w Chinach, zielarz, certyfikowany elektopunkturzysta metodą Volla i Vega-test.

Lalita

Elżbieta Antczak

Dyplomowany Mistrz Naturopata

Elżbieta Antczak – dyplomowany Mistrz Naturopatii, magister Biologii, absolwentka Wydziału
Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, certyfikowany
elektropunkturzysta metodą Volla i Vega-test.

Gosia

Małgorzata Antczak-Kozieł

Dyplomowany Naturopata

Małgorzata Antczak – Kozieł – dyplomowany Naturopata, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowkiej w Lublinie, kierownik Działu Terapii w Centrum Terapii Naturalnych Lalimed, specjalistka w zakresie nietolerancji pokarmowych i analizy pierwiastkowej włosa, certyfikowany elektropukturzysta metodą Vega-test.