TERAPIE BIOREZONANSEM W LALIMED LUBLIN

Biorezonans jest jedną z metod medycyny przyszłości, medycyny naturalnej na miarę XXI wieku. Jest to metoda rozpowszechniona na zachodzie Europy już od 30 lat. W Polsce także zdobywa uznanie i popularność. Terapia za pomocą biorezonansu przeprowadzana jest wyłącznie częstotliwościami własnymi organizmu pacjenta (oddziaływania wewnątrz i zewnątrzkomórkowe) bez użycia leków czy innych środków. Wykorzystywana jest w medycynie informacyjnej.

Istnieją 2 rodzaje takich biosygnałów:

 • Naturalne fizjologiczne – harmoniczne – sterujące wszystkimi reakcjami biochemicznymi zachodzącymi w ciele
 • Patologiczne – dysharmoniczne – wywołane obciążeniami wirusowymi, grzybiczymi, pasożytniczymi i bakteryjnymi

Biorezonans – kiedy stosować taką terapię?

Ta całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna metoda daje niezwykle skuteczne efekty w leczeniu chorób, schorzeń i nałogów jak np.:

 • autoagresja organizmu,
 • chroniczne zmęczenie,
 • bóle kręgosłupa i stawów oraz reumatyzm,
 • nerwice, lęki i depresje,
 • stres,
 • otyłość i nadwaga,
 • alergie pyłkowe i pokarmowe,
 • oraz wiele innych.

W przypadku niektórych chorób, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), biorezonans jest cennym uzupełnieniem terapii, pozwalającym zredukować ból towarzyszący tej chorobie. Terapie tzw. medyny niekonwencjonalnej wcale nie muszą negować osiągnięć medycyny, ani stać z nią w sprzeczności. Biorezonans to istotna pomoc w leczeniu, długość trwania kuracji zależy tu m.in. od charakteru schorzenia. Choroby takie, jak reumatoidalne zapalenie stawów, ale też np. alergie wpływają bardzo negatywnie na komfort życia, nawet wdrożone leczenie farmakologiczne nie gwarantuje natychmiastowej trwałej poprawy. Biorezonans może być tą terapią, która przywróci pacjentowi możliwość normalnego funkcjonowania i uwolni od męczących dolegliwości.

Terapia biorezonansem odblokowuje mechanizmy organizmu, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie, przyspieszając wyzdrowienie. Sygnał terapeutyczny jest dostosowany indywidualnie do każdej osoby, co daje wysoką skuteczność w terapii. Z leczenia biorezonansem mogą Państwo skorzystać w naszym centrum medycyny naturalnej.

Biorezonans a usuwanie bakterii i pasożytów

Terapie są dobierane indywidualnie dla każdego po przeprowadzeniu analitycznej diagnozy. Następnie możliwe jest usuwanie ognisk zakaźnych bakterii, wirusów, pierwotniaków, pasożytów, a w szczególności takich problemów, jak:

 • Glista – glista ludzka, glista kocia, glista psia
 • Tasiemiec – tasiemiec uzbrojony, tasiemiec nieuzbrojony
 • Owsiki – owsik ludzki
 • Lamblia – gardia lamblia
 • Włosogłówka
 • Helicobacter – helicobacter pyroli
 • Candida – candida albicans, candida kefyr, candida parapsilosis
 • Wirusy – wirus EBV, wirus HSV, etc.
 • Przywra – przywra wątrobowa, przywra trzustkowa, przywra jelitowa
 • Borelioza – Borelia burgdorferi (choroba z Lyme)

Terapie naturalne – na paciorkowca i gronkowca

Zdrowiu każdego z nas zagraża wiele bakterii, wirusów i pasożytów. Jako przykład możemy tu podać paciorkowca, a raczej paciorkowe, bo są różne odmiany tej bakterii. Nie wszystkie są szkodliwe dla człowieka. Paciorkowce są odpowiedzialne za takie schorzenia jak ropne zapalenie gardła, szkarlatyna, zakażenia skóry, zapalenia kłębuszków nerkowych, zapalenie płuc czy infekcje układu moczowego. Zakażenie paciorkowcem leczy się zwykle przy wykorzystaniu antybiotyków, jednak w diagnostyce i leczeniu może również być bardzo pomocna terapia rezonansem. Zaniechanie leczenia infekcji paciorkowcem może skutkować poważnymi powikłaniami.

Inną inwazyjną bakterią jest gronkowiec, który jest groźny zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Zakazić się gronkowcem można m.in. poprzez spożywanie przeterminowanej lub źle zapakowanej czy mrożonej żywności. Objawami są bóle brzucha, wymioty, gorączka, biegunki, ale też objawy skórne (takie jak zapalenie mieszków włosowych, czyraki, ropnie) i zakażenie układu oddechowego. Leczenie gronkowca stosuje się poprzez podawanie antybiotyków, ale nie zawsze są one wystarczająco skuteczne. Wówczas cennym wsparciem dla farmakologii są terapie naturalne, takie jak rezonans.

Leczenie pasożytów w ten sposób nie wymaga stosowania leków. W przypadku niektórych pacjentów jest to bardzo korzystne, zwłaszcza gdy cierpią oni na nadwrażliwość na substancje stosowane w medycynie konwencjonalnej. Zastosowanie leków niekiedy może być także bardzo obciążające dla organizmu. Dlatego wielu pacjentów decyduje się na skorzystanie najpierw z medycyny alternatywnej, a dopiero potem szukanie innych rozwiązań, jeśli biorezonans okaże się nieskuteczny. To metoda o dużej skuteczności, która jest nieinwazyjna i nie obciąża organizmu.

Sposób na inwazyjne grzyby (grzybica i drożdżyca)

Wspomniany wyżej drożdżak Candida albicans jest grzybem znajdującym się w jelicie grubym człowieka, który w przypadku zaburzenia równowagi mikroflory w jelitach może prowadzić do rozwoju grzybicy ogólnoustrojowej, czyli drożdżycy. Jej objawami są dolegliwości układu pokarmowego: biegunki, zaparcia, wzdęcia, bóle brzucha. Jeśli nie podjęte zostaną kroki w celu odbudowania flory jelitowej, drożdżaki mogą rozpocząć wędrówkę po organizmie i zaatakować kolejne narządy. Leczenie grzybicy (drożdżycy) nie jest łatwe, gdyż podawaniu leków powinna towarzyszyć odpowiednia dieta oraz zmiana stylu życia. W diagnostyce i usuwaniu ognisk bakterii przydatna okazać się może terapia biorezonansem.

Biorezonans dostępny w Lublinie

Wykonujemy biorezonans w naszym ośrodku w Lublinie. Specjaliści wiedzą, jak działać, by zabiegi pomagały w walce z pasożytami oraz wieloma innymi problemami związanymi z funkcjonowaniem organizmu. Zanim przystąpimy do działań, wykonujemy także specjalne testy. Pozwalają one na potwierdzenie lub wykluczenie zakażenia pasożytami, bakteriami lub grzybami. Jest to dla nas wyraźna informacja, jak powinien przebiegać zabieg oraz czy w danym przypadku możliwe jest zastosowanie metod alternatywnych.

Po zakończonej terapii biorezonansowej wykonuje się ponowny test. Dzięki niemu można sprawdzić, czy problem został zażegnany. Jest on dla naszych pacjentów darmowy. Stanowi bowiem formę kontroli stanu zdrowia przed zakończeniem leczenia lub zdecydowaniem się na inną metodę.