TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA

Przy rzucaniu palenia często wykorzystywana jest akupunktura. Dla innych skuteczna okaże się terapia antynikotynowa. Skuteczną terapię antynikotynowę możemy przeprowadzić za pomocą aparatu Bicom 2000 (BRT).

Metoda ta z roku na rok ma coraz większe grono zadowolonych z osiągniętych efektów osób. Skuteczność przeprowadzanej terapii jest rewelacyjna i wynosi ok. 90 %. Osoby stosujące terapię już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu nie odczuwają głodu nikotynowego.

Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie osób palących. Jest to terapia medycyny naturalnej, terapia bezbolesna i bezpieczna. Po włączeniu odpowiedniego programu w aparacie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszanie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w ciągu 2-12 godzin po przeprowadzonej terapii.

Po zabiegu należy w ciągu 12 godzin obficie nawodnić organizm wodą poprzez wypicie co najmniej 2 litrów płynu w celu skutecznego usunięcia ogromnych ilości toksyn z organizmu (detoksykacja). Efekty terapii nie są uzależnione od stażu palenia i ilości wypalanych papierosów. Jedynym wymogiem, który trzeba spełnić, jest chęć do porzucenia nałogu palenia.