Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vegatesty/domains/lalimed.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Terapia Candida – naturalne leczenie Candidy | Lublin

TERAPIA CANDIDA

Grzyby Candida są bardzo poważnym problemem, który może powodować takie dolegliwości, jak biały osad na języku, częste stany zapalne czy grzybica całego ciała. Czasami objawy te są mylone z innymi schorzeniami, na przykład zespołem przewlekłego zmęczenia czy zapaleniem spojówek. Zakażenie grzybami Candida powoduje wyraźne pogorszenie komfortu życia, a nieleczone może doprowadzić do wystąpienia jeszcze poważniejszych chorób i problemów, w tym skórnych.

Przeprowadzamy testy, które pozwalają na potwierdzenie lub wykluczenie zarażenia Candidą. Jeśli ich wynik jest pozytywny, możemy wdrożyć odpowiednie leczenie. Popularnością cieszy się terapia biorezonansowa. Jest ona bezinwazyjnym sposobem, który w wielu przypadkach pozwala na całkowite pozbycie się drożdżaków Candida. Aby jednak efekty były lepsze, biorezonans musi iść w parze z odpowiednią dietą i prawidłowymi nawykami.

Terapia biorezonansowa w związku z zakażeniem grzybami Candida musi być przeprowadzana regularnie. Czasami leczenie Candida zajmuje nawet kilka tygodni. Dysponujemy aparaturą, która pozwala na działanie w sposób bezinwazyjny dla pacjenta. To wybór cieszący się dużą popularnością przede wszystkim wśród osób, które nie powinny przyjmować leków lub decydować się na inwazyjne zabiegi.

Test na drożdżaka Candida

Zanim zostaną wdrożone odpowiednie działania, konieczne jest przeprowadzenie testu potwierdzającego obecność Candidy w organizmie. Niekiedy okazuje się bowiem, że odczuwane dolegliwości wynikają z innych, znacznie poważniejszych schorzeń. Testy zwykle przeprowadza się na podstawie pobranych próbek, które następnie są analizowane pod kątem obecności drożdżaków. Co ważne, po zakończeniu terapii trzeba wykonać je jeszcze raz. Wówczas można sprawdzić, czy wdrożone działania były skuteczne, a jeśli nie – zastosować inna formę leczenia.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Drugi test wykonywany po zakończeniu terapii jest bezpłatny. Dopasowujemy metodę i częstotliwość zabiegów do potrzeb danej osoby, tak, by jak najszybciej pomóc jej uporać się z uciążliwym problemem. Nieleczona Candida może być bowiem przyczyną znacznego osłabienia organizmu i prowadzić do kolejnych schorzeń czy infekcji.

Leczenie Candidy a organizm

Aby możliwe było pozbycie się drożdżaków Candidy, konieczne jest odpowiednie wzmocnienie organizmu. Musi być on na tyle silny, bo poradził sobie z zakażeniem. Poleca się również działania, które maja na celu poprawienie stanu mikrobioty jelitowej. To właśnie dlatego terapia idzie w parze z odpowiednia dietą.

Candida najczęściej pojawia się u osób, które prowadzą niezdrowy tryb życia, palą papierosy, piją alkohol czy jedzą w niewłaściwy sposób. To właśnie dlatego podczas walki z tym problemem konieczne jest wzmocnienie organizmu, by był on w stanie samodzielnie zwalczyć grzyba i nie doprowadzić do jego ponownego pojawienia.

Po zakończeniu terapii nasi pacjenci mogą wykonać powtórny test, który pozwoli na sprawdzenie, czy wdrożone działania były skuteczne. Stosowane przez nas metody są w pełni naturalne i bezinwazyjne, dlatego nie gwarantują one 100% skuteczności. W wielu przypadkach pozwalają jednak na poradzenie sobie z problemem bez efektów ubocznych, zwłaszcza gdy dany pacjent nie powinien przyjmować leków.