Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vegatesty/domains/lalimed.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Kilka słów o biorezonansie |

Vega-Test to innowacyjne, bezpieczne i nieinwazyjne badanie z zakresu medycyny informacyjnej, które wykrywa wszelkie obciążenia (toksyny, bakterie, grzyby, wirusy, pierwotniaki i pasożyty) a także zmiany chorobowe w organizmie.

Vega-Test – wykrywanie obciążeń organizmu i przyczyn chorób

A gdyby tak można było wykrywać poważne schorzenia z dużym wyprzedzeniem, zanim choroba uderzy z całą mocą? Teraz to możliwe! Służy temu Vega-Test – innowacyjna metoda określająca ogólny stan zdrowia i wykrywająca szereg dysfunkcji w całym ciele. Badanie to od jakiegoś czasu jest stosowane na świecie, a od niedawna mają do niego dostęp także polscy pacjenci. Ta metoda diagnostyczna jest z powodzeniem wykorzystywana obecnie w w 34 krajach , w tym Ameryce Północnej i Południowej, Rosji,  Europie Wschodniej i Zachodniej, Skandynawii, Australii w Indiach i Chinach.  Międzynarodowe Towarzystwo Elektropunktury zrzesza obecnie ponad 30.tyś lekarzy różnych specjalizacji, którzy z powodzeniem wykorzystują tę metodę w praktyce klinicznej.

Czym jest i co wykrywa Vega-Test?

Vega-Test nazywany jest też testem obciążeń organizmu. Unikalność i skuteczność tej metody polega na połączeniu praktycznej wiedzy medycyny wschodniej i zachodniej. Pozwala ona na diagnozowanie przedkliniczne czyli wykrycie choroby zanim wywoła ona objawy kliniczne i zanim potwierdzą je badania  laboratoryjne.

Vega-test wykrywa w ciele obciążenia toksyczne i biologiczne, które blokują pracę organów i stopniowo przyczyniają się do rozwoju różnego rodzaju chorób. Vega-Test wykrywa nagromadzenie szkodliwych substancji, grzybów, bakterii i innego rodzaju zanieczyszczeń, określając ich rodzaj i umiejscowienie. Wskazanie źródła problemów – obecnych lub mających dopiero nastąpić – to pierwszy krok do odzyskania zdrowia i podniesienia jakości życia. Z drugiej strony Vega-Test wykrywa też braki niezbędnych składników takich jak makro- , mikroelementy i witaminy, więc możemy ściśle kontrolować to, czego brak, a czego jest za dużo. Za pomocą tego testu jesteśmy w stanie określić alergie i różne nietolerancje pokarmowe a także obecność metali ciężkich w organizmie.

Vega-Test dostarcza informacji o stanie wszystkich narządów i układów – mówi specjalista z Centrum Terapii Naturalnych Lalimed. – Daje wgląd w metabolizm i pozwala znaleźć nieprawidłowości w zachodzących w organizmie procesach. Wykrywa zakwaszenie organizmu czyli zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej.

Ujawnia zagrożenie mikrobiologiczne: bakterie, pasożyty, grzyby, wirusy, m.in. borelię – odkleszczową bakterię wywołującą wiele chorób, która może pozostawać nieujawniona przez całe dekady i bardzo trudno ją wykryć w różnych badaniach krwi w kierunku boreliozy. Podobnie wygląda sytuacja z pasożytami, które bardzo często nie pokazują się w wynikach badania kału (badanie ma tylko 20% skuteczności) ale bardzo łatwo je wykryć w testach biorezonansowych – Vega- Test.

Zakres informacji, jakie można uzyskać dzięki badaniu Vega-Test jest bardzo szeroki, a przy tym badanie jest zupełnie bezbolesne i nieinwazyjne. Ponieważ wykrywa bardzo wczesne i nieodczuwalne przez pacjenta zmiany w funkcjonowaniu organów, może być stosowane zarówno jako badanie diagnostyczne, jak i metoda profilaktyki. Jak to możliwe?

Na czym polega badanie Vega-Test?

W badaniu Vega-Test wykorzystuje się metodę  elektropukunktury według dr. Volla oraz  dr. Helmuta Schimmela. Badania naukowe nad tą metodą pomiarową rozpoczęły się już w latach 40-tych XX wieku, jednakże dopiero w 1953 roku dr. Reinhard Voll odkrył fenomen indywidualnego testowania elektropunkturowego  medykamentów i innych specyfików i uzasadnił naukowo elektropunkturę jako nową metodę diagnostyczną i terapeutyczną.

W czasie swojej pracy R. Voll napisał i opublikował ponad 1400 prac naukowych i podręczników z zakresu diagnostyki i terapii elektropunkturowej. Polega to na badaniu częstotliwości rezonansowych poszczególnych narządów, która dla każdej części ciała jest określona.  Jeżeli pojawiają się odchylenia od przedziału wzorcowego częstotliwości, wskazuje to na zmiany w funkcjonowaniu lub budowie narządu.

Wynikiem badania Vega-Test jest mapa ciała, na której widać jak na dłoni miejsca obciążone i wymagające leczenia, a także,  które składniki należy suplementować lub z jakich zrezygnować, aby usprawnić działanie organów wewnętrznych. To nowoczesna, zaawansowana technologicznie, skuteczna i bezpieczna metoda diagnozowania ognisk zmian, a także pierwszy krok do leczenia przyczynowego i zmiany trybu życia na taki, który będzie sprzyjał równowadze biochemicznej ciała.

Najważniejsze zadanie to znaleźć przyczynę choroby.

Bardzo często kiedy słyszymy diagnozę np: reflux żołądka, infekcja układu mocze-płciowego, zapalenie stawów, chore zatoki, bóle głowy, astma, częstoskurcz serca, zespół jelita drażliwego i inne, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mamy zdiagnozowany przez lekarza jedynie objaw naszej dolegliwości. Niewiele osób zadaje sobie trud aby dociekać przyczyny danej choroby. Najczęstszą przyczyną wszystkich naszych chorób są przewlekłe stany zapalne w różnych organach wywoływane przez konkretne wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki czy pasożyty.

Znalezienie i wyeliminowanie przyczyny dolegliwości najczęściej kończy się odzyskaniem zdrowia. Vega-Test pozwala przeprowadzić tego typu diagnostykę a terapia biorezonansowa skutecznie usuwa przyczyny naszych dolegliwości, reguluje pracę narządów i doprowadza je do stanu homeostazy – zdrowia. Taką diagnostykę i terapie można przeprowadzić w Centrum Terapii Naturalnych Lalimed, gdzie pracują dyplomowani naturopaci i specjaliści Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, którzy opierając się na wiedzy i doświadczeniach lekarzy rosyjskich i ukraińskich wykorzystują wiedzę z zakresu medycyny informacyjnej w codziennej pracy.