Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vegatesty/domains/lalimed.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Diagnostyka medycyny naturalnej | Testy obciążeń organizmu

Diagnostyka medycyny naturalnej

Celem diagnozy w każdej dziedzinie medycyny, również w medycynie naturalnej jest rozpoznanie choroby. Na jej podstawie można zastosować skuteczne leczenie. Diagnozę stawia się na podstawie wywiadu lekarskiego, badania fizykalnego, czyli badania ciała pacjenta oraz na podstawie badań krwi, tkanek, badań obrazowych czy też endoskopowych. Jedną z metod skutecznego badania są testy bioreznonansowe. Pozwalają one na określenie stanu czynnościowego wielu narządów lub całego organizmu pacjenta.

W naszej przychodni medycyny naturalnej wykonujemy szereg badań biorezonasowych skutecznych w leczenie wielu schorzeń spowodowanych obecnością pasożytów, wirusów, bakterii, pierwotniaków czy też grzybów. Wnikliwe skanowanie organizmu różnymi częstotliwościami pozwala na wykrycie wymienionych patogenów i toksyn powstałych na skutek ich aktywności w organizmie. Pozwala to na wdrażanie skutecznych terapii i leczenie wielu chorób spowodowanych aktywnością drobnoustrojów i grzybów.

Jakie testy wykonujemy?

Wykonujemy testy obciążeń organizmu, które pozwalają nam ocenić ogólną kondycję pacjenta, występowanie alergii pokarmowych oraz ognisk bakterii i pasożytów. Przeprowadzamy mikroskopową  analizę kropli krwi i analizę pierwiastkową włosa pacjenta. Obydwa te testy pozwalają na ustalenie przyczyny i podjęcie leczenia dolegliwości o podłożu pasożytniczym lub grzybiczym. Dzięki tym szczegółowym analizom możliwe jest też ustalenie przyczyny różnych dolegliwości bólowych, chorób układ kostno-stawowego czy zakłóceń w funkcjonowaniu różnych narządów. Przeprowadzamy ponadto testy, których celem jest wykrycie bakterii boreliozy oraz koinfekcji borrelii. Bez tego testu leczenie boreliozy będzie nieskuteczne.

Zajmujemy się przeprowadzaniem testów Meridianów, czyli analizą organizmu opartą na pomiarach energii płynącej w kanałach energetycznych reprezentujących poszczególne organy, takie jak płuca, serce, jelita, wątroba, żołądek i wiele innych. Przeprowadzamy testy na nietolerancje pokarmowe oraz testy alergiczne, które mogą uchronić pacjenta od wielu nieprzyjemnych skutków, tak powszechnych ostatnio uczuleń.

Lista badań diagnostycznych wykonywanych w naszym centrum medycyny naturalnej jest dużo dłuższa – zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji w poszczególnych zakładkach!

BIOREZONANS - KOMPLET TESTÓW

Kompleksowe testy przy użyciu nowoczesnej aparatury, która z niezwykłą skutecznością pozwala ocenić stan zdrowia naszego organizmu. Stosujemy 3 różne urządzenia wykrywające obecność pasożytów, wirusów, bakterii i innych patogenów mogących wywoływać dolegliwości.

TEST NA BORELIOZĘ

Jedną z bardzo skutecznych metod wykrycia bakterii borrelii jest test EAV polegający na skanowaniu w organizmie pacjenta częstotliwości rezonansowych tej bakterii. Za pomocą tej metody wykrywamy bakterię borrelii i jej koinfekcje, czyli inne patogeny występujące równolegle z bakterią borrelii i wpływające destruktywnie na nasze zdrowie.

TEST NA KOINFEKCJE BORELIOZY

W naszym centrum medycyny naturalnej wykonujemy testy na obecność koinfekcji boreliozy. Testy te dają nam całościowy obraz zarażenia chorobami odkleszczowymi.

ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSÓW

Analiza pierwiastkowa włosów jest bezbolesnym i bezinwazyjnym testem laboratoryjnym określającym ilość pierwiastków we włosach w tym metali ciężkich.

NIETOLERANCJE POKARMOWE

Test na nietolerancję pokarmową (FoodDetective) jest szybkim, mikropłytkowym testem służącym do pomiaru przeciwciał dla zestawu obejmującego wielu składników pokarmowych.

KWANTOWA ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Test pozwala określić nadmiary i niedobory makro- i mikroelementów, hormonów, witamin, metali ciężkich oraz wykrywa zaburzenia w pracy poszczególnych narządów i układów.