DIAGNOSTYKA

Środowisko, w którym żyjemy zmusza nas do stałego kontaktu z ogromną ilością wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, pierwotniaków czy jaj i larw pasożytów. Naukowcy zbadali, że na rączce wózka sklepowego znajduje się mnóstwo jaj pasożytów, na banknotach znajdują się tysiące szczepów bakterii, wirusów i grzybów.

Jednakże niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Dopiero kiedy zaczynamy chorować i nagle spada nam odporność oraz nasilają się symptomy, takie jak: chroniczne zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, częste biegunki, zaparcia, przeziębienia i przewlekły katar czy ból zatok, zmusza nas do poszukiwania przyczyny naszych problemów zdrowotnych.

Tymczasem bez odpowiedniej diagnozy trudno wdrożyć leczenie bólu brzucha czy głowy, bo przyczyn tych dolegliwości  może być tak wiele. W obecnej dobie medycyna niekonwencjonalna  oferuje szereg naturalnych rozwiązań, zarówno w zakresie diagnostyki organizmu jak i skutecznych terapii naturalnych.

BIOREZONANS - KOMPLET TESTÓW

Kompleksowe testy przy użyciu nowoczesnej aparatury, która z niezwykłą skutecznością pozwala ocenić stan zdrowia naszego organizmu. Stosujemy 3 różne urządzenia wykrywające obecność pasożytów, wirusów, bakterii i innych patogenów mogących wywoływać dolegliwości.

TEST NA BORELIOZĘ

Jedną z bardzo skutecznych metod wykrycia bakterii borrelii jest test EAV polegający na skanowaniu w organizmie pacjenta częstotliwości rezonansowych tej bakterii. Za pomocą tej metody wykrywamy bakterię borrelii i jej koinfekcje, czyli inne patogeny występujące równolegle z bakterią borrelii i wpływające destruktywnie na nasze zdrowie.

TEST NA KOINFEKCJE BORELIOZY

W naszym centrum medycyny naturalnej wykonujemy testy na obecność koinfekcji boreliozy. Testy te dają nam całościowy obraz zarażenia chorobami odkleszczowymi.

ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSÓW

Analiza pierwiastkowa włosów jest bezbolesnym i bezinwazyjnym testem laboratoryjnym określającym ilość pierwiastków we włosach w tym metali ciężkich.

NIETOLERANCJE POKARMOWE

Test na nietolerancję pokarmową (FoodDetective) jest szybkim, mikropłytkowym testem służącym do pomiaru przeciwciał dla zestawu obejmującego wielu składników pokarmowych.

KWANTOWA ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Test pozwala określić nadmiary i niedobory makro- i mikroelementów, hormonów, witamin, metali ciężkich oraz wykrywa zaburzenia w pracy poszczególnych narządów i układów.